اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3764
 بازدید امروز : 58
 کل بازدید : 21484
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/0937
اخبار


انتشار لیست شرکت‌های مجاز سرویس مدارس/ نرخ کرایه سرویس مدارس نسبت به سال گذشته تغییر نکرده است
رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: 12 شرکت مجوز فعالیت در زمینه انجام سرویس مدارس را از این سازمان دریافت کرده‌اند.
 ٠٧:٣٤ - سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تعیین نرخ کرایه دانشجویان با حضور نمایندگان دانشگاه در فرمانداری بندرعباس/ هزینه مصوب کمتر از قیمت واقعی است
رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه نرخ کرایه اتوبوس‌های دانشگاه هرمزگان پیش از آغاز سال تحصیلی کنونی، با حضور نمایندگان این دانشگاه در فرمانداری انجام شده است، گفت: بر اساس آنالیزهای قیمتی و شرایط اقتصادی جامعه، مبلغ کارشناسی بیشتر از این مبلغ مصوب بود، اما با در نظر گرفتن شراط دانشجویان، مبلغ 2000 تومان برای هر کورس مورد توافق قرار گرفته است.
 ٠٧:٢٢ - سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
متن تقدیر و تشکر رانندگان تاکسی خط هوایی بندرعباس از رئیس سازمان و کارکنان
نظر به همکاری و مساعدت صمیمانه جنابعالی و مجموعه همکاران محترمتان،جهت در اختیار قرار دادن فضای مناسب برای برگزاری مراسم تاسوعای حسینی،بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام می داریم.
 ٠٧:١٤ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خانواده‌ها با شرکت های مجاز حمل و نقل دانش آموزی که رانندگان آنها دارای کارت ویژه «راننده سرویس مدارس» هستند اقدام به عقد قرارداد نمایند.
حسینی‌پور تصریح کرد: خانواده‌ها با شرکت های مجاز حمل و نقل دانش آموزی که رانندگان آنها دارای کارت ویژه «راننده سرویس مدارس» هستند اقدام به عقد قرارداد نمایند. رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: روز اول مهر، ناوگان اتوبوسرانی این سازمان به صورت رایگان آماده انجام خدمات حمل و نقل دانش‌آموزان می‎باشد.
 ٠٩:٣٣ - شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس:
جابجایی دانش آموزان در روز بازگشایی مدارس با اتوبوس رایگان انجام خواهد شد.
فرزانه آرامش، رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: طی جلساتی که با سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری داشتیم، روز اول مهر که روز بازگشایی مدارس است جابجایی دانش آموزان دراین روز با اتوبوس رایگان انجام خواهد شد.
 ٠٨:١١ - شنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>