• 1402/03/29 - 10:29
  • - تعداد بازدید: 110
  • - تعداد بازدیدکننده: 46
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
شهردار بندرعباس:

ناوگان حمل و نقل درون شهری اهمیت بسزایی در حوزه خدمات رسانی به شهروندان دارد

شهردار بندرعباس در جلسه شورای اداری سازمان حمل و نقل با تاکید بر اینکه توسعه حمل‌ونقل نقش بسزایی در خدمات رسانی به شهروندان دارد، بیان کرد: توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در راستای خدمت رسانی بهینه و بیشتر به شهروندان در دستور کار مجموعه شهرداری بندرعباس قرار دارد.شهردار بندرعباس در جلسه شورای اداری سازمان حمل و نقل با تاکید بر اینکه توسعه حمل‌ونقل نقش بسزایی در خدمات رسانی به شهروندان دارد، بیان کرد: توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در راستای خدمت رسانی بهینه و بیشتر به شهروندان در دستور کار مجموعه شهرداری بندرعباس قرار دارد.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس،  مهدی نوبانی شهردار بندرعباس به اتفاق معاون حمل‌و‌نقل ترافیک طی بازدید سرزده با رئیس، معاونین و مسئولین سازمان حمل‌و‌نقل گفتگو و در جلسه شورای اداری این سازمان حضور یافت.

  مهدی نوبانی با بیان اینکه سازمان حمل‌و‌نقل از جمله سازمان های مهم و استراتژیک شهرداری است، گفت: با تلاش یکایک همکاران این مجموعه، و با علم بر چالش‌های موجود سازمان و حمایت‌های لازم از سوی شهرداری امید می‌رود خدمات حداکثری و بهینه به شهروندان ارائه گردد.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه سازمان حمل‌و‌نقل یک حوزه خدمات رسان به عموم مردم است، افزود: اگر چرخ ناوگان عمومی حتی برای یک روز از حرکت بایستد، شهر دچار هرج و مرج و بی‌‌نظمی عمده‌ای خواهد شد، که این نشان از اهمیت حضور به موقع ناوگان عمومی در معابر است.

نوبانی در ادامه افزود: اورهال اتوبوس های درون شهری و توسعه و نوسازی ناوگان تاکسیرانی به جهت ارائه خدمات حداکثری و مطلوب با جدیت دنبال شود.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت شناسایی نقاط حادثه خیز، اظهار کرد: رفع نقاط حادثه خیز با نصب تابلو و علائم رانندگی، آشکار سازی سرعتکاه‌های آسفالتی و رنگ آمیزی و خط کشی معابر بصورت مستمر در دستور کار قرار گیرد و شناسنامه ایمنی مدارس در شهریور ماه با اقدامات موثر ارائه گردد.
▫️عبدالحسین ارجمند، معاون حمل‌و‌نقل ترافیک شهردار در این نشست با ارائه عملکرد و وضعیت ناوگان، خاطر نشان کرد: مجموعه حمل‌و‌نقل همواره به عنوان نهاد خدمات رسان و با حساسیت بالا بوده که همکاران این مجموعه علاوه بر ارایه خدمات دائماً در حال تقویت ناوگان، افزایش فرهنگ شهروندی و افزایش ایمنی معابر هستند.

حمید‌رضا حیدری پوری رئیس سازمان مدیریت حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، ضمن خیر مقدم به جهت حضور شهردار و معاون حمل‌و‌نقل ترافیک در سازمان، گفت: از حسن اعتماد حضرتعالی و توجه به سازمان بزرگ حمل‌و‌نقل و همراهی شما سپاسگذاریم.

▫️وی پیرو تاکیدات شهردار در خصوص خدمات بهینه به شهروندان خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود و همکاران مجموعه را جهت تحقق اهداف و رسالت سازمان به کار خواهیم گرفت.

حیدری‌پوری با توجه به اورهال و تعمیرات مستمر اتوبوس‌های شهر خاطر نشان کرد: بزودی چک لیستی از وضعیت سلامتی هر کد اتوبوس تهیه می‌شود و بصورت ماهانه شهردار و در صورت لزوم شهروندان از وضعیت ناوگان اتوبوسرانی مطلع می‌شوند.

 این مسئول در پایان اذعان داشت: نسبت به بهره‌برداری از مرکز معاینه فنی در هفته دولت، افزودن تعداد قابل توجهی خودروی ون به ناوگان عمومی، توسعه و نوسازی تاکسی های سطح شهر و افزایش تعداد اتوبوس های فعال، رفع نقاط حادثه خیز، ایمن سازی معابر منتهی به مدارس بزودی اقدام خواهد شد.

  • گروه خبری : گوناگون,درون سازمانی,برون سازمانی
  • کد خبر : 16138
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

مدیریت
حمیدرضا حیدری پوری
حمیدرضا حیدری پوری

رئیس سازمان

بازدیدکنندگان

در این بخش آمار بازدید کنندگان سایت و صفحه مربوطه نمایش داده می‌شود.

  • بازدید این صفحه: 40
  • بازدید امروز: 104
  • کل بازدید: 14602
  • بازدیدکنندگان آنلاین: 0
  • آخرین بروز رسانی: 1402/11/18 08:05