چاپ        ارسال به دوست

با رای نمایندگان خطوط ۲۵گانه تاکسی شهری بندرعباس؛

نماینده تاکسیرانان در کمیته انضباطی تاکسی انتخاب شد


رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار  مسافر شهرداری بندرعباس، از انتخاب نماینده تاکسیرانان در کمیته انضباطی، از سوی نمایندگان خطوط تاکسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، عمار زاهدی با اشاره به اینکه کمیته انضباطی تاکسی متشکل از سه عضو می‌باشد، گفت: این اعضاء شامل؛ نماینده و منتخب اعضای شورای اسلامی شهر، نماینده شهرداری و یک نماینده تاکسیرانان از بین رانندگان تاکسی سطح شهر می‌باشد.

زاهدی افزود: جلسات این کمیته با هدف رسیدگی به موضوعات و مسائل مربوط به رانندگان تاکسی و مسائلی که در آیین نامه انضباطی به ان اشاره نشده و نیاز به تصمیم گیری در کمیته انضباطی دارد، تشکیل می‌شود.

وی ادامه داد: از این رو با توجه به اهمیت حضور نماینده تاکسیرانان در این کمیته، این شخص با رای و نظر مستقیم نمایندگان خطوط(که برگزیدگان هر خط تاکسی از طرف دیگر رانندگان آن خط هستند) انتخاب گردید.

زاهدی خاطر نشان کرد: در نهایت محمود رئیسی راننده و نماینده با سابقه خط بندر شهید حقانی با اکثریت آرا از سوی دیگر نمایندگان به عنوان "نماینده تاکسیرانان در کمیته انضباطی تاکسی" برگزیده شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری اذعان داشت: این فرد  علی‌رغم رسیدگی به شکایات و تخلفات تاکسیرانان در کمیته مذکور ، مشکلات،موانع، دغدغه‌ها و درخواست های رانندگان تاکسی‌های شهری را در این جلسات مطرح و از حق و حقوق تاکسیرانان زحمتکش دفاع می کند.


١٠:٤٦ - سه شنبه ٢٨ تير ١٤٠١    /    شماره : ١٣٩٤٧    /    تعداد نمایش : ١٠٢خروج