تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3740
 بازدید امروز : 34
 کل بازدید : 42995
 بازدیدکنندگان آنلاين : 8
 زمان بازدید : 0/1250
اخبار > بازرسی و کنترل عملکرد شرکت های سرویس مدارس بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

به منظور نظارت بر سرویس های حمل و نقل صورت گرفت:

بازرسی و کنترل عملکرد شرکت های سرویس مدارس بندرعباس

 

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از بازدید، بررسی و کنترل نحوه عملکرد خودروهای متعلق به یکی از شرکت های تأمین سرویس مدارس تحت نظارت سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، سعید حسینی پور با اشاره به حساسیت خانواده دانش آموزان در خصوص سرویس مدارس، بیان کرد: تیم مشترک بازرسی متشکل از ریاست بازرسی سازمان، بازرسین و همچنین مسئول سرویس مدارس پس از هماهنگی  با مسئولین مدرسه نورالهدی از نحوه سرویس دهی به دانش آموزان بازدید نمودند.

حسینی پور اظهار کرد: این بازدید در جهت بهبود وضعیت و رفع نگرانی اولیاء دانش آموزان و خدمت رسانی بهتر سرویس های طرف قرارداد و همچنین رعایت مقررات و قوانین انجام پذیرفت تا بتوانیم خدمات ایمن و قانونمند را در جهت رضایت مندی ارائه دهیم.

وی در ادامه تصریح کرد: اگر دانش آموزی با استرس و عدم امنیت کافی در مسیر تردد به مدرسه بیاید موجب کاهش  تمرکز و دقت کافی برای دانش آموز در ساعات درسی در طول روز خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر تأکید کرد:. هدف اصلی در بازدید ها تأمین رضایت مندی، آسایش و رفع دغدغه های اولیاء است که هیچ گونه نارسایی در خدمات سرویس دهی ایجاد نشود.

حسینی پور در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد:  این گونه بازدیدها به صورت دوره ای بوده و محدود به مدرسه و یا شرکت سرویس مدارس خاصی نمی باشد، همچنین طی بازه های زمانی مختلف و در جهت ارتقاء سطح کیفی و بررسی مسائل و مشکلات رانندگان و دانش آموزان در رابطه با سرویس مدارس صورت گرفته است.


٠٩:٢٥ - دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٧٥    /    تعداد نمایش : ٥٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج