چاپ        ارسال به دوست

در بررسی و ارزیابی عملکرد سازمان حمل و نقل با حضور شهردار بندرعباس، عنوان شد؛

از همه ظرفیت‌های پایانه مسافربری خلیج فارس استفاده شود/ جنبه بصری پایانه مورد توجه ویژه قرار گیرد

 

شهردار بندرعباس طی بازدید از توقفگاه شهید داشته و با حضور در پایانه مسافربری خلیج فارس عملکرد چهار ماهه سازمان حمل و نقل را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، با حضور مهدی نوبانی شهردار بندرعباس، عبدالحسبن ارجمند معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری، شهرام شهیدی مدیر حراست شهرداری، رحمت الله دهقانی مدیر منطقه یک شهرداری، عمار زاهدی رئیس سازمان بهمراه معاونین و مسئولین این سازمان، عملکرد چهار ماهه سازمان حمل و نقل در حوزه های مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

در حاشیه این نشست شهردار و هیات همراه از توقفگاه شهید داشته و پایانه مسافربری خلیج فارس بصورت میدانی بازدید بعمل آورد.

مهدی نوبانی شهردار بندرعباس، در این نشست با اشاره به ظرفیت چشمگیر پایانه مسافربری خلیج فارس از جنبه‌های مختلف، خاطر نشان کرد: با توجه به فضای موجود در این مکان و موقعیت مهم پایانه، از نظر گردشگری نیز باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

وی افزود: علاوه بر فرودگاه و راه‌اهن پایانه نیز چشم و چراغ شهر محسوب می‌شود که باید از زیبایی و جنبه‌های بصری قابل توجه‌ای برخوردار باشد.

نوبانی تصریح کرد: روشنایی محوطه، بازسازی سرویس بهداشتی، نمازخانه و استراحتگاه رانندگان، ابیاری و هرس درختان محوطه، نطافت و تعمیر کولرها و رسیدگی به دیگر امور پایانه در دستور کار جدی سازمان قرار گیرد.

عمار زاهدی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر، در این دیدار به ارائه عملکرد چند ماهه سازمان پرداخت، و افزود: با توجه به اعتبارات اختصاص یافته از سوی شهرداری، درآمد سازمان و افزایش چشمگیر هزینه های تعمیر و نگهداری بسیاری از تجهیزات، با این حال تلاش کردیم که کوتاهی و کمبودی در ارائه خدمات به همشهریان و مسافران احساس نشود.

زاهدی اظهار داشت: با این وجود اگر هر گونه کمبودی در ارائه خدمات احساس شده از همشهریان و مسافران عزیز عذرخواهی می‌کنیم و برای رفع و رجوع این مشکلات اقدام خواهد شد.

 


٠٩:٥٧ - دوشنبه ٢٤ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٠٦٢    /    تعداد نمایش : ٩٩خروج