چاپ        ارسال به دوست

در نشست هماهنگی نمایندگان شرکت‌های ارائه دهنده سرویس مدارس با رئیس سازمان حمل و نقل مطرح شد

اولیاء دانش‌آموزان از طریق مدارس درخواست سرویس کنند


 رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، از برگزاری نشست و هماهنگی با شرکت‌های حمل و نقل دانش‌آموزی برای سال تحصیلی پیش رو خبر داد.
.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، عمار زاهدی، در این نشست اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات کارگروه ماده ۱۸ مدیریت حمل و نقل دانش‌آموزان و جلسه شورای ترافیک استان، و با هدف ایجاد نظم و انسجام بیشتر در ارائه خدمات حمل‌ونقلی دانش آموزان این جلسه با نمایندگان شرکت‌های حمل و نقل دانش‌آموزی برگزار شد.

وی ادامه داد: از انجایی که حفظ سلامت و امنیت سفر در رفت و برگشت دانش‌آموزان به مدرسه بسیار حائز اهمیت است، لذا شرکت‌های سرویس مدارس مکلف به رعایت الزامات بر اساس دستورالعمل های اجرایی می‌باشند.

زاهدی با بیان اینکه وظیفه حمل‌و‌نقل صحیح و سلامت دانش‌آموزان از آن جهت اهمیت دارد که خانواده ها ارزشمندترین سرمایه‌های خود یعنی فرزندانشان را به ما می‌سپارند، در ادامه تصریح کرد: شرکت‌ها باید در جذب و بکارگیری رانندگان متقاضی سرویس مدارس دقت لازم را داشته و در گزینش آنها حداکثر حساسیت را مد نظر قرار دهند.

این مسئول افزود: از اولیاء تقاضا داریم در صورت نیاز به سرویس ایاب و ذهاب برای فرزندان خود از طریق مدرسه اقدام به نام نویسی کنند تا به شرکت و راننده مطمئن ارجاع داده شوند.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری عنوان کرد: رانندگانی که قصد فعالیت در سرویس مدارس را دارند جهت ثبت نام در ابتدا به شرکت‌های مجاز و مورد تایید سازمان( که اسامی آنها متعاقبا اعلام خواهد شد)  مراجعه کنند.

گفتنی است؛ در این جلسه نمایندگان شرکت‌های حمل و نقل دانش اموزی  و مسئولین مربوطه در سازمان نقطه نظرات خود را پیرامون ارائه خدمات مطلوب به دانش‌اموزان ارائه دادند.


١١:١٨ - شنبه ٨ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٣٩٩٧    /    تعداد نمایش : ١٢١خروج