چاپ        ارسال به دوست

عمار زاهدی خبر داد؛

حمل‌و‌نقل رایگان راهپیمایان ۲۲ بهمن توسط ۲۰ دستگاه اتوبوس در بندرعباس

  رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، از جابجایی رایگان شرکت کنندگان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن توسط ۲۰ دستگاه اتوبوس از ناوگان اتوبوسرانی شهری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، عمار زاهدی ضمن تبریک فرارسیدن چهل‌وچهارمین سالروز پیروزی انقلاب امت‌اسلامی ایران، خاطر نشان کرد: یوم‌ الله ۲۲ بهمن روز موعود برای تجدید میثاق با ارمان‌های امام راحل(ره) است و حضور حضور ما در این راهپیمایی بزرگ وظیفه و دین ما نسبت به این انقلاب است.

به همین مناسبت رئیس سازمان مدیریت حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از جابجایی رایگان شرکت کنندگان در راهپیمایی بزرگ۲۲ بهمن توسط اتوبوس‌های درون شهری خبر داد، و اظهار کرد: ۲۰ دستگاه اتوبوس وظیفه ایاب و ذهاب شهروندان ولایت‌مدار بندرعباسی را از محلات به محل راهپیمایی و بالعکس بر عهده دارند.

زاهدی تصریح کرد: همشهریان عزیز می‌توانند ساعت ۸ صبح از محلات خود بوسیله اتوبوس و بصورت رایگان به مسجد علی ابن ابی طالب(ع) که ابتدای مسیر راهپیمایی است، برسند.

گفتنی است؛ پس از پایان مراسم، با استقرار اتوبوس‌های مورد نظر در انتهای مسیر راهپیمایی(نیم دایره)، شرکت کنندگان را به مبادی اولیه بازگشت خواهند داد.


١٥:٥٠ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ١٥٠٧٣    /    تعداد نمایش : ٣٩خروج