چاپ        ارسال به دوست

زاهدی خبر داد:

رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: از ابتدای اجرای طرح نصب تجهیزات هوشمند پیمایش(سیپاد) تاکنون 400 دستگاه خودروی دیزل باری و 919 دستگاه خودروی مسافری دیزل نسبت به نصب این تجهیزات اقدام نمودند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، عمار زاهدی با اشاره به ضرورت هوشمندسازی پیمایش ناوگان دیزلی درون شهری بندرعباس، خاطر نشان کرد:سامانه سیپاد، از جمله طرح‌های ملی با هدف تخصیص سوخت به ناوگان دیزل درون‌شهری بر مبنای پیمایش است که با استفاده از تجهیزاتی که بر روی خودروها نصب می‌شود، امکان راهبری و هوشمندسازی خودرو و نظارت برخط بر فعالیت‌های ناوگان حمل‌ونقل را فراهم می‌سازد.

زاهدی تصریح کرد: بنابر ضوابط اعلام شده سهمیه عملکردی ناوگان طبق پیمایش روزانه و بصورت دوره ای تبدیل به سوخت مصرفی شده، و در کارت های سوخت ناوگان مسافری و باری دیزل شارژ میگردد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری در پایان یادآور شد: کلیه مالکین محترم ناوگان دیزلی دارای پروانه فعالیت درون شهری به منظور دریافت سهمیه سوخت مبتنی بر پیمایش از طریق آدرس اینترنتی Sipaad.IR هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


١٣:٠٨ - چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ١٥٠٠٢    /    تعداد نمایش : ٥٤خروج