چاپ        ارسال به دوست

در نشست صمیمانه با نمایندگان خطوط تاکسی بندرعباس مطرح شد؛

بررسی و پیگیری مشکلات رانندگان تاکسی در طی فعالیت روزانه در سطح شهر

جلسه گفتگو، بیان مشکلات و راه‌حل برای رفع معضلات رانندگان تاکسی با حضور نمایندگان خطوط تاکسیرانی بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، دهم بهمن ماه جاری جلسه دیگری از سلسله نشست‌های صمیمانه که بصورت ماهانه صورت می‌پذیرد، با حضور ریاست و مسئولین سازمان و نمایندگان خطوط تاکسی در سالن آموزش این سازمان برگزار شد.

عمار زاهدی، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، در این نشست با اشاره به اینکه یکی از مشکلات عمده تاکسیداران در سطح شهر وجود مسافربرهای شخصی در خطوط تاکسی است، خاطر نشان کرد: با نصب تجهیزات ایمنی ترافیکی مورد نیاز در ایستگاه‌های مبداء تاکسی و با نظارت بازرسین سازمان و ضمن همکاری پلیس راهور از تردد مسافربرهای فاقد مجوز ممانعت می‌شود.

وی همچنین در راستای عدم پارک خودروهای شخصی در محدوده مشخص شده ایستگاه‌های تاکسی، جریمه نقدی، حمل با جرثقیل و تابلو پارک ممنوع نصب شده، بر اعمال قانون بطور جدی تاکید کرد.

زاهدی با بیان اهمیت اخلاق و صبر و شکیبایی تاکسیرانان در برخورد با مسافران و دیگر رانندگان، اظهار کرد: صبوری و احترام به مسافران و دیگر رانندگان یک مبادله دوطرفه بوده که اثرات مثبت ان متوجه شغل و کارایی رانندگان است و بهتر است اگر مشکلی بوجود آمد رانندگان در محل و با گفتگو موضوع را خاتمه دهند.

رئیس سازمان حمل و نقل در ادامه این نشست در خصوص بیمه رانندگان، بسته‌های معیشتی و طرح نوسازی،توسعه و تعمیرات تاکسی‌های درون شهریتوضیحاتی را به نمایندگان خطوط تاکسیرانی بندرعباس ارائه کرد.١٤:٤٥ - دوشنبه ١٠ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ١٤٩٩٣    /    تعداد نمایش : ٤٤خروج