چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست هم اندیشی و‌ تجلیل از رانندگان ناوگان حمل و نقل درون شهری

جلسه هم اندیشی با رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری با هدف بررسی و رفع مشکلات ناوگان اتوبوسرانی با حضور معاون حمل و نقل ترافیک و‌ ریاست سازمان‌برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار ومسافر شهرداری بندرعباس، عمار زاهدی با اشاره به اهمیت ناوگان حمل و نقل درون شهری عنوان کرد: تبادل نظر و هم اندیشی با رانندگان ناوگان اتوبوسرانی و مطرح نمودن مشکلات و بررسی جهت رفع آن می تواند نقش موثری  در برطرف کردن مسائل داشته باشد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بارومسافر شهرداری ضمن تقدیر از رانندگان ناوگان اتوبوسرانی تصریح کرد: این جلسات به صورت مستمر با هدف رفع و رسیدگی به مشکلات و بهبود وضعیت  ناوگان حمل و نقل  برگزار خواهد شد.

در ادامه این نشست معاون حمل و نقل ترافیک ضمن تاکید به خدمات رسانی بهتر به شهروندان و تبریک به رانندگان به مناسبت هفته حمل و نقل  افزود: بررسی مشکلات رانندگان و ناوگان اتوبوسرانی در اولویت قرار دارد و قطعا با پیگیری و تمام توان برای بهبود وضعیت ناوگان حمل و نقل درون شهری تلاش میکنیم.

تعدادی از رانندگان ناوگان اتوبوسرانی ضمن قدردانی از رئیس سازمان به دلیل برگزاری این نشست،به بیان مشکلات و مسائل مرتبط خود پرداخته و خواستار حمایت بیشتر مسئولین در رفع آنها شدند.

شایان ذکر است در پایان نشست از رانندگان تجلیل بعمل آمد.

 

 


٠٣:١٤ - پنج شنبه ٣ دی ١٤٠٠    /    شماره : ١١٩١٧    /    تعداد نمایش : ١٥٩خروج