چاپ        ارسال به دوست

همزمان با بازگشایی مدارس؛

آغاز ثبت نام شرکت‌ها و رانندگان متقاضی حمل و نقل دانش اموزیرئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، گفت: فراخوان و ثبت نام‌ شرکت‌های  حمل و نقل درون شهری دانش آموزی از  ۱۵ فروردین جاری آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، عمار زاهدی با اشاره به بازگشایی مدارس از روز یکشنبه ۱۴ فروردین ماه اعلام کرد: فراهم سازی جابجایی دانش آموزان در بستری امن از جمله وظایف ذاتی سازمان حمل و نقل بوده که در هر زمان و در حد توان و ظرفیت موجود باید فراهم شود.

زاهدی خاطر نشان کرد: با توجه به مصوبه کمیته ستاد ملی کرونا و تاکید بر بازگشایی کلیه مقاطع تحصیلی به صورت حضوری، شرکت های حمل و نقل واجد شرایط بخش خصوصی می‌توانند، در امر ایاب و ذهاب دانش آموزان با سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری بندرعباس همکاری کنند.

وی افزود: همچنین سازمان مدیریت  حمل و نقل جهت سرویس دهی به دانش‌آموزان مدارس کلیه مقاطع تحصیلی در بندرعباس، از رانندگان متقاضی (شخصی، تاکسی) نیز جهت همکاری دعوت بعمل می‌اورد.

رئیس سازمان  حمل و نقل شهرداری، اظهار کرد: متقاضیان تا پایان فروردین ماه جاری مهلت دارند تا در ساعات اداری به حوزه معاونت برنامه ریزی سازمان واحد سرویس مدارس واقع در پایانه مسافربری خلیج فارس مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07633660478 تماس حاصل نمایند.


١٣:٥٣ - دوشنبه ١٥ فروردين ١٤٠١    /    شماره : ١٣٤١٩    /    تعداد نمایش : ١٨٢خروج