چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛

ديدار رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرعباس


 رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری، در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرعباس از همکاری وزحمات مجموعه نیروی انتظامی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، حسین اخلاقی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس جزء هویت های ملی ما ایرانی هاست و یادآور رشادت ها و دلاوری های رزمندگان و فرزندان این ملت است.

وی افزود: این هفته، خاطره هجوم و تجاوز دشمن بعثی به کشور اسلامی را در ذهن مردم ایران زنده می کند.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری، خاطر نشان کرد: آغاز هفته دفاع مقدس بهانه ای است برای دیدار و قدردانی از فرماندهی انتظامی و تمامی زحمتکشان عرصه مبارزه با فساد و دشمنان داخلی و خارجی که با جان و مال خود در راه استکبار ستیزی  مقابله و نبرد می کنند.

اخلاقی با اشاره به تلاش های بی شائبه و شبانه روزی نیروی انتظامی اظهار کرد: همه ی ما امنیت، آسایش و آرامش خود و خانواده هایمان را مدیون بیداری های شبانه روزی زحمتکشان نیروی انتظامی هستیم.

گفتنی است ریاست سازمان حمل و نقل شهرداری،  با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان بندرعباس از زحمات خستگی ناپذیر و  تلاش های مداوم این قشر زحمتکش با اهدای لوح تقدیر قدردانی بعمل آورد.


٠٧:٣٣ - پنج شنبه ٣ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٧١٦    /    تعداد نمایش : ٦٦٦خروج