چاپ        ارسال به دوست

کارت سوخت ۲۰۰ دستگاه تاکسی درون شهری غیر فعال باطل شد


رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، گفت: با هماهنگی ستاد مدیریت مصرف سوخت و اتحادیه تاکسیرانی کشور کارت سوخت ۲۰۰ تاکسی غیرفعال باطل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، عمار زاهدی خاطر نشان کرد: پیرو اطلاع رسانی قبلی و بمنظور نظارت بر نحوه فعالیت ناوگان تاکسیرانی شهری و کنترل بهینه مصرف سوخت، فعالیت کلیه رانندگان طی یک ماه گذشته توسط بازرسین و نمایندگان خطوط تحت کنترل و نظارت بیشتر قرار گرفت.

وی ادامه داد:  طی این بررسی ها و با همکاری و هماهنگی حوزه برنامه ریزی و نظارت همچنین واحد بازرسی سازمان پرونده های تاکسیداران و نحوه فعالیت آنان بصورت مستمر پایش می شود، که در فاز اول کارت سوخت ۲۰۰ تاکسی که در سامانه اتوتاکسی ثبت نام نکرده و غیر فعال نیز بودند باطل شد.

وی ادامه داد: این روند نیز در جریان بوده و ادامه خواهد داشت و اگر عدم فعالیت رانندگان ادامه دار شود پس از ابطال کارت سوخت، پروانه فعالیت رانندگان نیز غیر فعال خواهد شد.

زاهدی در ادامه اظهار داشت: این اقدام با هدف فعال سازی ناوگان تاکسیرانی غیرفعال و افزایش تعداد تاکسی های فعال در سطح شهر، انجام شده است.


١٠:٤٧ - شنبه ٢٥ تير ١٤٠١    /    شماره : ١٣٩٢٨    /    تعداد نمایش : ١٠٢خروج