چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح پایش معاینات فنی ناوگان دیزل درون شهری بندرعباس

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار ومسافر شهرداری بندرعباس:

💢 اجرای طرح پایش معاینات فنی ناوگان دیزل درون شهری بندرعباس

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بارومسافر شهرداری بندرعباس از اجرای مجدد طرح پایش معاینات فنی ناوگان دیزل درون شهری بندرعباس خبر داد.

🔰 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بارومسافر شهرداری بندرعباس،عمار زاهدی با اشاره به اجرای مجدد این طرح گفت: ناوگان دیزل باری و مسافری درون شهری سطح شهر طبق قانون ملزم به اخذ پروانه فعالیت و پروانه اشتغال از سازمان می باشند.

🔹 این مقام مسئول تصریح کرد:پیرو مصوبات قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با قاچاق سوخت دادستانی،کلیه خودروهای ناوگان دیزل درون شهری باری و مسافری که پیش از این نیز از سازمان حمل و نقل بار و مسافر بندرعباس پروانه فعالیت دریافت نموده اند به منظور بررسی مجدد و راستی آزمایی گواهی های معاینه فنی خودروهای خود به مراکز معاینه فنی مراجعه نمایند.

🔸 سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری افزود:آن دسته از ناوگانی که در طرح مهرماه شرکت ننموده اند حداکثر تا ۱۵ دی ماه سال جاری می توانند به دو مرکز معاینه فنی منتخب در شرق و غرب بندرعباس، جهت بررسی توسط اکیپ مشترک شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و سازمان حمل و نقل بار و مسافر اقدام و مراجعه نمایند.

🔹 زاهدی در خاتمه اظهار کرد: رانندگان ناوگان دیزل درون شهری توجه داشته باشند که عدم مراجعه جهت راستی آزمایی معاینات فنی موجب صدور دستور قضایی ستاد مبارزه با قاچاق سوخت در خصوص تغییر سهمیه خواهد شد.


٢٣:٢١ - دوشنبه ١٣ دی ١٤٠٠    /    شماره : ١١٩٧٢    /    تعداد نمایش : ١١٩خروج