چاپ        ارسال به دوست

تقدیر شهردار بندرعباس از راننده امانتدار اتوبوس


راننده امانتدار اتوبوس درون‌شهری بندرعباس که پول نقد جامانده یک مسافر را به صاحبش بازگردانده بود، توسط شهردار مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، یکی از رانندگان امانت‌دار اتوبوس خط پلیس راه، مبلغ 10 میلیون ریال پول نقد جامانده در اتوبوس عمومی را به صاحبش بازگرداند.

حمید شجاعی، راننده امانتدار اتوبوس درون‌شهری در خط 17 شهریور به میدان دفاع‌مقدس فعالیت دارد که با اطلاع از جا ماندن مبلغی پول نقد در اتوبوس به مرکز کنترل خط شماره یک واقع در بلوار طالقانی مراجعه و وجه نقد را تا پیدا شدن مالک آن به دست بازرسین خطوط اتوبوس تحویل داد.

وجه نقد پس از دریافت مشخصات دقیق و پرسش درباره جزئیات مبلغ،  به فردی که پول خود را در اتوبوس جا گذاشته بود برگردانده شد.

شهروندان گرامی در صورت جاگذاشتن وسایل همراه خود در اتوبوس‌های درون شهری  موضوع را از طریق کانکس‌های مرکز کنترل خطوط که در سه نقطه شهر شامل روبروی مرکز تجاری ستاره جنوب، شهرک پیامبر اعظم(ص) و فلکه برق قرار دارند، اعلام و پیگیری کنند.

در شرایط متاثر از بیماری کرونا که درآمدها و هزینه‌های مردم با مشکلات و چالش‌های جدی مواجه شده است، وجود وجدان‌های بیدار و آگاهی که با بازگرداندن مبلغ قابل توجهی وجه نقد به صاحبش، جوانمردی را به معنای واقعی کلمه به منصه ظهور می‌رساند، جای تقدیر و تشکر دارد.

در همین راستا، طی مراسمی در سازمان حمل و نقل شهرداری بندرعباس و با حضور مدیران این سازمان از اقدام پسندیده این راننده اتوبوس قدردانی شد.


٠٩:٤٧ - شنبه ٧ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١١٠٨٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٠خروج